Powiększanie ust

Pełne i zmysłowe usta są ozdobą każdej kobiecej twarzy. Idealny kształt dodatkowo pociągnięty odpowiednim kolorem szminki powoduje, że czujemy się atrakcyjne i zrelaksowane. Medimel wykonuje zabieg powiększania ust tak, by każda z pań miała wyjątkowy uśmiech.

Rodzaj zabiegu
Są dwa rodzaje powiększania ust. Pierwszy, który daje tymczasowy efekt polega na wypełnieniu warg kwasem hialuronowym; drugi dający trwały efekt polega na przeszczepie własnej skóry pozbawionej naskórka lub tłuszczu, pobranego z innego miejsca ciała, np. z pośladka.
Pierwszy rodzaj zabiegu ze względu na to, że nie jest skomplikowany trwa bardzo szybko, od 15 do 20 minut. Niewielki obrzęk z ust znika nawet już w kilka dni po zabiegu.
W przypadku ingerencji chirurgicznej obrzęk schodzi po kilku tygodniach. W pierwszym przypadku wystarcza znieczulenie miejscowe natomiast w drugim rodzaj znieczulenia dobierany jest indywidualnie.

Zalecenia przed i po zabiegu
Przed wykonaniem zabiegu pacjent nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy tylko wykonać standardowe badania.

Najczęściej zadawane pytania
Jest jedno a dotyczy ono kształtu ust uzyskanego po zabiegu. Dzięki temu, że Medimel indywidualnie podchodzi do każdego ze swoich pacjentów, dba także o wysoką jakość swoich usług. Kształt ust jest tak dopasowany, by harmonizował z resztą twarzy.