Zespół

Pielęgniarki

Dorota Wójcik

Dorota Wójcik

Jest z nami od pięciu lat z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni. Zarówno Doktor Ostrowska-Clark jak i pacjenci, wiedzą, że są w dobrych rękach gdy Dorota jest naszym gabinecie.
Jesteśmy szczęściarzami, że mamy Dorotę w naszym zespole pielęgniarskim, gdyż jest ona również bardzo wartościowym członkiem zespołu pielęgniarskiego na Oddziale Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej w Szczecinie.
Swój wolny czas spędza ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i rodziną prowadząc typowy polski styl życia.

Agnieszka Komosa

Agnieszka Komosa

Cztery lata temu druga Agnieszka dołączyła do naszego zespołu, niech nie będzie dla Państwa niespodzianką, że jej doświadczenia są równie imponujące jak pierwszej Agnieszki!
Agnieszka Komosa swój czas dzieli między gabinetem Medimel a pracą na Oddziale Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej.  Specjalizuje się w Pielęgniarstwie Ratunkowym i jak wszystkie pielęgniarki jest ona przygotowana do radzenia sobie w wielu niespodziewanych sytuacjach.
Jej motto życiowe to: “W zdrowym ciele zdrowy duch”. Jest niekonwencjonalną fanką footballu amerykańskiego..

Katarzyna Jóźwiak

Katarzyna Jóźwiak

Katarzyna uzupełnia zespół pielęgniarski Medimel.
Ponad 20 lat temu pracowała jako pedagog w Ośrodku Specjalnym lecz zdecydowała, że pielęgniarstwo jest dla niej ścieżką kariery. 19 lat doświadczenia spowodowało, że jest teraz super wykwalifikowaną pielęgniarką.
Dwoje dzieci Katarzyny zajmuje  całkowicie jej prywatny czas, często można ich spotkać na zboczach polskich gór jeżdżących na nartach!

Maria Bytner

Maria Bytner

Pracownikom Gabinetu Medimel znana jako prawa ręka Pani dr Ostrowskiej-Clark. Już pierwszego dnia kiedy dołączyła do zespołu Medimel stała się jego nieodzowoną częścią. Niestrudzenie pomaga dr Ostrowskiej-Clark, dzięki niej sala operacyjna Gabinetu Medimel jest absolutnie bez skazy. Choć praca Pani Marii jest subtelna, to odgrywa niezmiernie ważną rolę dla naszej Praktyki. Maria ukończyła Liceum Medyczne im. Tytusa Chałubińskiego w 1977 roku, pierwsze doświadczenia zdobywała jako instrumentariuszka w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.  W latach 90-tych na małą chwilkę rozpoczęła karierę w sektorze bankowym. W 2003 roku wróciła do 109 Szpitala Wojskowego na Wydział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej jako instrumentariuszka.
Stwierdziła, że to właśnie jest droga dla jej kariery. Jej praca instrumentariuszki jest wysoko ceniona i można z czystym sumieniem stwierdzić, że jest bliska perfekcji.

Anestezjolodzy

dr n. med. Renata stanek

dr n.med. Renata Stanek

W 1991 roku ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie.W 1998 roku zdała egzamin Państwowy uzyskując tytuł specjalisty w zakresie Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W rzeczywistości jej lista kwalifikacji jest dość zdumiewająca. W 2003 roku uzyskała dyplom MBA (Master of Buisness Administration) w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Kilka lat później uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Pracowała jako anestezjolog na Oddziale Kardiochirurgii.  Dr Renata Stanek skorzystała ze swojego paszportu do UE i pracowała we Francji. Jest współwłaścicielem firmy podróżniczej, dzięki której może realizować jedną ze swoich pasji, jaką jest jeżdżenie po świecie. Czasami zastanawiamy się, czy jest coś, czego Doktor Renata nie potrafi zrobić!

dr Adam Gorzelany

dr Adam Gorzelany

W 1997 roku Doktor Adam ukończył Pomorską Akademię Medyczną Wydział Lekarski. Jedną trzecią swoich studiów spędził w USA. Po tym pracował  w Gryficach w Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, który do dziś jest największym tego typu Oddziałem w Polsce. Od 2005 roku jest specjalistą. Po zdaniu egzaminu Państwowego postanowił wrócić do pracy na Pomorską Akademię Medyczną. Doktor Adam odbył podróż na Haiti, aby bezinteresownie pomagać w czasie katastrofy w 2010 roku, od tego czasu stwierdził, że uwielbia angażować się w tego typu wolontariaty.

dr. n. med. Tomasz Nikodemski

dr n. med. Tomasz Nikodemski

Doktor Tomasz jest Specjalistą Anestezjologii  i Intensywnej Terapii. Kiedy nie pracuje dla nas, pracuje w szpitalu na Oddziale Anestezjologii, Reanimacji  i Intensywnej Terapii z pododdziałem Ostrych Zatruć. Podobnie jak wszyscy zdolni anestezjolodzy pracował także w innych Państwach UE. Doktor Tomasz wybrał Edynburg, gdzie pomyślnie spędził rok i został zapamiętany jako jeden z najlepszych anestezjologów. Wciąż dokształca się, regularnie uczestniczy w konferencjach, kursach, zarówno w kraju i zagranicą.

Manager

Magdalena Krajewska

Magdalena Krajewska

Magdalena jest Menagerem Gabinetu Medimel oraz osobistą asystentką dr Katarzyny Ostrowskiej- Clark. Ukończyła studia w kierunku „Zarządzanie Przedsiębiorstwem” i doskonale odnajduje się w działaniach mających na celu promowanie i reprezentowanie Gabinetu.Jej główną cechą jest doskonała organizacja czego dowodem jest bezproblemowe pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem dwójki małych dzieci.

Rejestratorka medyczna

Beata Madeła

Beata Madeła

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Szczecinie. Odpowiada w Gabinecie za rejestrację medyczną oraz obsługę pacjenta na odpowiednim poziomie. Do każdego podchodzi w indywidualny sposób zapewniając im opiekę oraz anonimowość. Wolny czas poświęca rodzinie oraz synowi Maksymilianowi. Lubi wypady za miasto oraz kino europejskie.

 

Elżbieta Kowalik

Elżbieta Kowalik

Elżbieta Kowalik jest osobą, która dba o utrzymanie stanu sanitarno-higienicznego i ogólny wygląd naszego Gabinetu .To jej zadaniem jest uczynić to miejsce lśniącym, a każdy kto odwiedził Medimel może powiedzieć, że Klinika wygląda bardziej jak hotel niż jak Gabinet Chirurgiczny! Bez nie nasz Gabinet nie fukcjonowałby na tak wysokim poziomie.
Zawsze uśmiechnięta Ela uwielbia gotować i spędzać czas na działce.