dr n. med. Katarzyna Ostrowska-Clark

Prywatna praktyka chirurgii estetycznej Medimel, którą prowadzi Katarzyna Ostrowska – Clark jest najlepszym przykładem tego, jak praca nad ciałem przy pomocy skalpela osiąga rangę sztuki. Pani Katarzyna, co jest rzadkością, jest specjalistą w chirurgii ogólnej mając jednocześnie wieloletnie doświadczenie w chirurgii estetycznej. Jej szczególnym zainteresowaniem cieszy się zabieg ginekomastiichirurgia estetyczna skierowana do mężczyzn oraz plastyka powiek.

Ma za sobą 9 letnią praktykę w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej pod okiem jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Z jej usług chirurga estetycznego korzystają pacjenci z niemal całej Europy, szczególnie z Wielkiej Brytanii. Ponadto na koncie posiada staż podyplomowy w brytyjskim Southmead Hospital Bristol i roczny kontrakt jako chirurg ogólny w Causeway Hospital Coleraine. Przez 6 lat była pracownikiem II Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Pracowała też jako asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie oprócz prowadzenia prywatnego gabinetu zajmuje się nauczaniem akademickim na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Jest także starszym asystentem w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK2 w Szczecinie.

Udział w licznych kursach i kongresach z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej stale podwyższa jej kwalifikacje.

Prywatnie mama trójki wspaniałych dzieci i pasjonatka hodowca wyżłów Weimarskich krótkowłosych, w spacerach z którymi znajduje odpoczynek i nowe źródła energii do pracy.