O nas

Prywatna Praktyka MEDIMEL to miejsce, gdzie nasi pacjenci znajdą nie tylko profesjonalną opiekę medyczną oraz najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek, ale także spokój i kameralną atmosferę. Składająca się z trzech części: gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz wypoczynkowej, gabinet dysponuje także ogrodem, w którym można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu.
Oprócz pełnego profesjonalizmu i zaangażowania nasi pacjenci mogą liczyć na doskonałą opiekę, harmonijną atmosferę, komfort i pełną dyskrecję.
Ponieważ najważniejsze jest dla nas dobro pacjenta, wykonujemy tylko jeden-dwa zabiegi dziennie dzięki czemu zapewniamy kompleksową opiekę i cały czas jesteśmy do jego dyspozycji.
Naszym celem jest, by w swojej drodze do piękna i pełnego zadowolenia operowani u nas pacjenci mieli pełne wsparcie, wszelką oczekiwaną pomoc, spokój i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia. Dokładamy wszelkich starań, by ten cel zrealizować. Z opinii naszych pacjentów wynika, że z powodzeniem, z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

 

facebook