Nici Happy Lift

Nici Happy Lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. To przełomowa i mało inwazyjna metoda z użyciem specjalnych rozpuszczalnych nici na bazie kwasu polimlekowego, która stanowi alternatywę dla tradycyjnego liftingu. W przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu nici Happy Lift nie wymagają użycia skalpela i gwarantują natychmiastowy efekt.
Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Nici wprowadzane są w tkankę podskórną z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego za pomocą bezinwazyjnego i niemal bezbolesnego zabiegu. Nie wymaga on nacięć, więc nie pozostawia blizn, ale efekty są porównywalne z tymi po liftingu chirurgicznym. Nici Happy Lift mają malutkie haczyki, dzięki którym możliwe jest uzyskanie efektu liftingu i ujędrnienia skóry.
Efekt widoczny jest zaraz po zabiegu, utrzymuje się przez okres 5-6 lat.
Nici Happy Lift zalecane jest w szczególności osobom w wieku od 30 do 60 lat, którym zależy na odzyskaniu odmłodzenia twarzy bez zastosowania zabiegu chirurgicznego.
Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministerstwa Zdrowia.