Współpraca

 

 

Szczeciński Medimel tworzy grupa profesjonalistów i pasjonatów medycyny estetycznej. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów traktowane są priorytetowo, stąd gabinet cieszy się doskonałą opinią pacjentów w kwestii opieki i wykonywanych zabiegów, jak i wysoce satysfakcjonujących efektów.

Swoje umiejętności zespół doskonali na kursach, szkoleniach, kongresach oraz w codziennej pracy. Aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę medyczną i diagnostykę, Medimel współpracuje z najwyższej klasy specjalistami.

Lekarze

Radiolodzy – dr Anna Kuprjanowicz oraz dr n. med. Magdalena Salamaga, przeprowadzają wszystkie badania USG, w szczególności piersi kobiet, a także specjalistyczną ocenę gruczołu u mężczyzn z ginekomastią.

W zakresie okulistyki swoimi umiejętnościami gabinet wspiera dr n. med. Leszek Kuprjanowicz. Jego zadaniem jest opieka nad pacjentami przed i po plastyce powiek górnych i dolnych, zwłaszcza przy zabiegach przezspojówkowych.

W zakresie ginekologii i ginekologii estetetycznej swojego wsparcia udziela dr Małgorzata Jasiek.

Chirurgię stopy powierzyłam doświadczonemu specjaliście ortopedzie dr n. med. Bogusławowi Kompfowi. Prowadzi on całość leczenia, zarówno przed- jak i pooperacyjnego.